Jak vydělat peníze na internetu

Díky internetu máme dnes máme možnost začít podnikat i s minimálním kapitálem a nepotřebujeme k tomu tak žádné půjčky na rozjezd podnikání, ale stačí nám jen počítat, připojení k internetu a volný čas.

Notebook či tablet má v dnešní době snad každý, free wifi připojení je v mnoha kavárnách nebo veřejných prostorech takže záleží jen na nás, jak naložíme se svým volným časem.

Pokud jste se rozhodli, že to s výdělkem přes internet zkusíte, pak by se vám mohl hodit tenhle seznam možností, jak začít vydělávat peníze přes internet.

Nabízejte svoje služby

Nejrychlejší výdělek na internetuTo nejsnazší, co můžete udělat a rychle začít s výdělkem přes internet, je začít nabízet svoje služby anebo svůj volný čas. Je to sice metoda vhodná spíše pro ty, kteří něco umí a mají zkušenosti, ovšem existují i služby, kde toho není potřeba moc znát.

Mezi méně náročné služby patří například psaní článků, registrace do katalogů anebo sbírání odkazů.

Poptávky po těchto službách jsou každodenně vystavené na fóru Webtrh.cz, kde se můžete zdarma zaregistrovat a hned reagovat.

Pak jsou tu služby, které vyžadují praxi a znalosti. Jde třeba o:

  • tvorbu webů
  • marketing
  • copywriting webdesign

K tomu, abyste získali zákazníky, je často stačí jen správně oslovit anebo mít dobré jméno v oboru. Často může stačit jen kvalitní profil na LinkedIn a dobrá doporučení.

provozovani wwwProvozování stránek a prodej reklamy

Druhou možností, jak se dají na internetu vydělat nemalé peníze, je provozem webových stránek (blogy, magazíny, portály).

Nejde jen o velké weby, které znáte, ale často vydělávají i menší specializované blogy.

Pokud píšete o daném tématu (doporučujeme si vybrat jeden obor) kvalitněji a čtivě, časem si určitě získáte návštěvnost.

Vaše návštěvníky pak budou chtít oslovit inzerenti v oboru.

Pokud tedy blogujete například o minerálech a horninách, zkuste oslovit obchody s tímto zbožím a nabídnout jim reklamní pozice na vašem webu anebo článek s doporučením. Když budete kreativní, určitě najdete i další možnosti, jak třeba i dloudobě spolupracovat.

Pokud se vám nepodaří prodat reklamu přímo, můžete využít prostředníky. Nejsnazší je u nás využít služeb Google Adsense nebo Skliku.

Tyto služby mají hodně partnerů, kteří přes ně inzerují. Stačí, když si vložíte kód s reklamou od Skliku nebo Adsense na vaše stránky (kód vygenerujete v administraci reklamního systému) a reklamy se tam začnou sami zobrazovat a v případě, že na ně někdo klikne dostanete vaši provizi (od 0,5 Kč až po desítky korun za klik)

Provize z prodeje a nabízení služeb

I v online světě existuje něco jako pozice obchodních zástupců. Nejrůznější firmy, obchody a společnosti se snaží najít co Výdělek affiliatenejvíce zákazníků, kteří by jim za služby zaplatili.

Vy můžete být prostředníkem mezi prodejcem a zákazníkem a za každý zprostředkovaný obchod pak získáte provize.

Tomuto způsobu vydělávání peněz se na internetu říká affiliate a v poslední době se u nás stává čím dál oblíběnější. Je totiž výhodný pro všechny 3 strany.

Obchodník získá za pevnou cenu nového zákazníka. Zprostředkoval má zase jistotu, že dostanete z každého domluveného obchodu provizi.

Přes affiliate u nás špičky v oboru vydělávají minimálně stovky tisíc korun MĚSÍČNĚ! Mají ovšem svoje týmy lidí, provozují množství webových stránek a sami investují peníze do reklamy.

Pro obyčejného člověka je tu ale šance na výdělek v hodnotách tisíc až desítek tisíc korun, pokud se bude snažit. Dá se vydělávat klidně i 50 000 Kč jen prací z domova, aniž byste museli něco složitě řešit, opravdu vám stačí jen notebook a připojení k internetu.

Bohužel, dělat dobře affiliate zprostředkovatele není tak snadné a chce to znát metody marketingu, vědět co funguje, co nefunguje.

Potřebujete vědět, jak vytvořit stránku určenou právě k získání provizí a jaká témata nejvíc vydělávají. Tohle můžete všechno zjistit sami časem, pokud se tomu budete denně věnovat.

affilakExistují ale i další možnost a tím je sledování nových informací, trendů a blogů, kde se o affiliate marketingu dočtete více.

Blogy o tom, jak vydělat peníze na internetu

Mezi největší český blog o affiliate patří web Affilak.cz, kde se naučíte základy získávání provizí, odhalí vám skryté a účinné metody a naučí vás, jak má správě vypadat stránka určená k výdělku peněz přes affiliate.

Ne všechny články na tomto blogu jsou ovšem zdarma, některé jsou placené a uzamčené. Bohužel jsou to většinou ty nejkvalitnější články (členství mám zakoupené, můžu potvrdit), kde získat ověřené tipy na výdělek.

Kromě tohoto webu se dočtete občas zajímavé informace také na webu Seopizza.cz v kategorii Affiliate anebo na blogu Michala Kurečky.

Sledovat blogery se vyplatí často více, než pokud budete číst Forbes. Forbes vás sice namotivuje a nakopne do podnikání, ale konkrétní metody a triky se dočtete většinou právě jen na blogu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

* Copy This Password *

* Type Or Paste Password Here *